zdjęcie nagłówkowe

Prace dyplomowe powstałe w ramach projektu

1. Praca magisterska, Hubert Iwaszko, tytuł pracy: Synthesis and physicochemical characterization of hybrid carbon materials, promotor pracy dyplomowej: dr Anna Ilnicka. Kierunek: chemia. Termin obrony: 13.09.2019, Toruń.
  2. Praca licencjacka, Kinga Kowalska, tytuł pracy: Wykorzystanie grafenu i Chlorelli vulgaris do syntezy hybrydowych materiałów węglowych zawierających azot, promotor pracy dyplomowej: dr Anna Ilnicka. Kierunek: chemia medyczna. Termin obrony: 21.08.2020, Toruń.
  3. Praca licencjacka, Magdalena Tyc, tytuł pracy: Wykorzystanie prekursorów pochodzenia naturalnego do otrzymywania zawierających azot mezoporowatych materiałów węglowych, promotor pracy dyplomowej: dr Anna Ilnicka. Kierunek: chemia medyczna. Termin obrony: 21.08.2020, Toruń.
  4. Praca magisterska, Beata Adamska, tytuł pracy: Hybrydowe materiały węglowe zawierające heteroatomy do zastosowań w superkondensatorach, promotor pracy dyplomowej: dr Anna Ilnicka. Kierunek chemia ogólna.