zdjęcie nagłówkowe

Nowi Doktorzy w Naszym Zespole

Z wielką radością informujemy, że w dniu 6 marca 2024 roku odbyły się publiczne obrony rozpraw doktorskich przygotowanych przez dwóch doktorantów naszego zespołu naukowego w ramach I i II edycji programu „Doktorat wdrożeniowy”.

Pani mgr inż. Monika Momot-Ruppert uzyskała  stopień doktora nauk chemicznych w dyscyplinie chemia na podstawie obrony rozprawy doktorskiej Analiza sensoryczna i fizykochemiczna jako potencjalne narzędzia badania jakości rafinowanych i tłoczonych na zimno olejów roślinnych”

Promotorem dysertacji była prof. dr hab. Aleksandra Szydłowska-Czerniak, a recenzje przygotowały: prof. dr hab. inż. Magdalena Rudzińska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz dr hab. inż. Małgorzata Tańska, prof. UWM z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Natomiast Pan mgr inż. Szymon Poliński uzyskał stopień doktora nauk chemicznych w dyscyplinie chemia na podstawie obrony rozprawy doktorskiej „Innowacyjne wyroby cukiernicze jako element zróżnicowanej i zbilansowanej diety przyczyniający się do walki z chorobami cywilizacyjnymi”

Promotorem dysertacji była prof. dr hab. Aleksandra Szydłowska-Czerniak, a recenzje przygotowały: dr hab. inż. Joanna Klepacka, prof. UWM z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, dr hab. inż. Hanna Staroszczyk, prof. PG z Politechniki Gdańskiej w Gdańsku oraz prof. dr hab. inż. Dorota Żyżelewicz z Politechniki Łódzkiej w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy nowym Doktorom i życzymy dalszych osiągnięć, satysfakcji, wspaniałej kariery oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.