zdjęcie nagłówkowe

Grant zespołowy dla Doktorantek

Pani mgr inż. Alicja Tymczewska i Pani mgr inż. Katarzyna Włodarczyk otrzymały grant zespołowy

Z wielką przyjemnością informujemy, że dwie nasze Doktorantki, Pani mgr inż. Alicja Tymczewska i Pani mgr inż. Katarzyna Włodarczyk (kierownik projektu) otrzymały grant zespołowy na projekt pt. „The effect of UV irradiation on functional properties of proteins extracted from by-products of food industries” w ramach V edycji konkursu “Inicjatywa Doskonałości – Grants4NCUStudents” w dziedzinie: nauki ścisłe, przyrodnicze i techniczne.

Dodatkowo, w ramach tego samego konkursu Doktorantki otrzymały dofinansowanie na wyjazd na konferencję naukową: 3rd Food Chemistry Conference: Shaping a healthy and sustainable food chain through knowledge, która odbędzie się 10-12 października 2023r. w Dreźnie, w Niemczech.

Nagrodzonym Doktorantkom życzymy wytrwałości w realizacji projektów i dalszych sukcesów naukowych.