zdjęcie nagłówkowe

Zwyciężczynie programu stypendialnego SSHN na pobyt badawczy 2022

Dr inż. Dobrochna Rabiej-Kozioł i mgr inż. Alicja Tymczewska uzyskały stypendium SSHN Rządu Francuskiego na pobyt badawczy we francuskich jednostkach naukowych

Z wielką radością informujemy, że dr inż. Dobrochna Rabiej-Kozioł oraz mgr inż. Alicja Tymczewska uzyskały stypendium SSHN Rządu Francuskiego na pobyt badawczy w 2022 roku we francuskich jednostkach naukowych.

W ramach programu dr inż. Dobrochna Rabiej-Kozioł odbędzie miesięczny staż naukowy w INRAE National Research Institute for Agriculture, Food and Environment w Avignon w zespole naukowym Micronutrients kierowanym przez Dr Claire Dufour.

Pani mgr inż. Alicja Tymczewska będzie realizować badania naukowe w Food and Microbiological Processes Research Centre na University of Burgundy w Dijon, w zespole naukowym Physical Chemistry of Food and Wine prowadzonym przez prof. Thomasa Karbowiaka przez okres dwóch miesięcy.

Mamy nadzieję na nawiązanie owocnej współpracy między członkiniami naszego zespołu naukowego Chemii Analitycznej i Żywności a francuskimi instytucjami badawczymi.

Życzymy powodzenia