zdjęcie nagłówkowe

Laboratorium wytwarzania cienkich warstw metodą powlekania obrotowego (spin-coating)

Laboratorium wykonuje prace badawcze, rozwojowe i usługowe związane z wytwarzaniem cienkich warstw polimerowych i kompozytowych z wykorzystaniem metody powlekania obrotowego (spin coating).

Powlekacz obrotowy  POLOS-SPIN150i-NPP z 2020 roku

• jest przeznaczony do procesów czyszczenia, powlekania, lub trawienia podłoży o średnicy do 160 mm;
  • jest zaprojektowane do prac badawczo-rozwojowych oraz produkcyjnych na małą skalę.

Laboratorium wykonuje prace badawcze i naukowo-badawcze usługi zlecone dla jednostek naukowych oraz podmiotów gospodarczych.

Podstawą wyceny wykonywanych analiz jest godzina pracy powlekacza wraz z obsługą, która wynosi
210,00 zł netto/godzinę roboczą. Ostateczne koszty wykonania usługi będą uzależnione od indywidualnej umowy z usługobiorcą.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

dr Robert Szczęsny
tel.: +48 56 611 49 54